Moje książki2018-11-23T12:15:19+00:00

Oferta

Wykłady
biznesowe

Wystąpienia
motywacyjne

Sesje
transformacyjne

Warsztaty
szkoleniowe

Moje
książki

Sesje
mentoringowe

Moje książki

Książki Sebastiana inspirują do stawiania celów, zmian, rozwoju osobistego i zawodowego. Pełne ciekawych doświadczeń biznesowych, badań, historii współpracy z ciekawymi ludźmi i praktycznych rad dla czytelników.

Matematyka Zaufania
Sebastian Kotow, 2018

Kiedy ufać, a kiedy nie ufać, jak budować osobistą wiarygodność i zaufanie w relacjach, jak rozwijać zespoły i zaufanie w organizacji oraz jak odbudowywać na rynku utracone zaufanie? Książka pokazuje siłę zaufania w biznesie z perspektywy menedżera, psychologii i socjologa. Oparta o badania zaufania w biznesie oraz dziesiątki zrealizowanych przez autora projektów doradczych.

Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać
Sebastian Kotow, Brian Tracy, 2016

Ludzie lubiący stabilność, nastawieni na trwanie, woleliby niczego nie zmieniać w sobie i swoim otoczeniu. Ludzie ukierunkowani na rozwój są otwarci na zmiany i gotowi podejmować ryzykowne decyzje. Jeśli brakuje im niezbędnych narzędzi, skupiają się na ich zdobyciu. Nigdy nie osiadają na laurach. Przewodnik po samodoskonaleniu, proaktywności i rozwoju własnych umiejętności, bogaty w ciekawe i praktyczne narzędzia do pracy nad rozwojem ważnych kompetencji przywódczych.

Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę!
Sebastian Kotow, Brian Tracy, 2015

Najtrudniejszy jest pierwszy krok, ale bez niego nie zacznie się żadna podróż. Jeżeli stawiasz sobie ambitne cele i szukasz wsparcia na drodze do ich realizacji, ta książka będzie Twoim towarzyszem na drodze do osiągnięć. Opisane w niej metody i strategie zaoszczędzą Ci miesięcy, a nawet lat poszukiwań. Osobiste doświadczenia Sebastiana Kotowa i Briana Tracy’ego są jak przewodnik na drodze do samorealizacji i osiągnięć.