Oferta

Wykłady
biznesowe

Wystąpienia
motywacyjne

Sesje
transformacyjne

Warsztaty
szkoleniowe

Moje
książki

Sesje
mentoringowe

Warsztaty szkoleniowe

Połączenie wykładów, praktycznych ćwiczeń w grupach i ćwiczeń indywidualnych. Wykłady są wzbogacone o filmy edukacyjne, strategiczne gry zespołowe, testy psychologiczne. Kończą się szczegółowymi raportami oraz rekomendacjami zarówno indywidualnymi, jak i dla całej organizacji. Zajęcia są prowadzone w formie Edutainment, łączenie teorii, wykładów z praktyką, ćwiczeniami i doświadczeniami w procesie grupowym.

Oparte o solidne podstawy naukowe z zakresu psychologii zarządzania, zaufania, przywództwa i sprzedaży. Każde warsztaty poprzedzone są badaniem potrzeb, ankietami on-line, również w formie badania emoRAY, które bada emocjonalną pewność postaw.

TOP 3

  • Sztuka Wygrywania
  • Matematyka Zaufania
  • Sztuka Inspirowania

Sztuka Wygrywania

Sztuka Wygrywania to innowacyjny, oparty na solidnych podstawach naukowych, warsztat z zakresu samodoskonalenia, rozwoju i skuteczności osobistej. Praktyczna edukacja psychologiczna, ćwiczenie sprawności intelektualnej i emocjonalnej, praca nad przekonaniami i osobistymi celami oraz wskazówki jak wdrażać postanowienia w życiu codziennym. Kluczowym aspektem warsztatów jest mobilizacja emocjonalna i zaangażowanie uczestników do działania w nowy, inny, niewykorzystywany dotąd sposób realizacji planów i osiąganie ambitnych celów.

Więcej informacji Zasady współpracy & Wymagania techniczne

Matematyka Zaufania

Warsztat “Matematyka Zaufania” to program oparty o spójną teorię i praktykę z zakresu zarządzania zaufaniem w biznesie. Podczas warsztatu uczestnicy poznają modele budowania zaufania do siebie, wiarygodności, rozwijania zaufania w relacjach, wzmacniania zaufania i odbudowywania w sytuacjach, kiedy zostało utracone. Tworzą są scenariusze implementacji modelu zaufania w zespole czy całej organizacji. Celem warsztatów jest poznanie psychologicznych i ekonomicznych aspektów zarządzania zaufaniem, przećwiczenie praktycznych rozwiązań do pracy indywidualne i zespołowej oraz nabycie umiejętności wykorzystania ich do podniesienia skuteczności biznesowej.

Więcej informacji Zasady współpracy & Wymagania techniczne

Sztuka Inspirowania

Warsztat „Sztuka Inspirowania” prowadzony jest w oparciu o autorski model Influence Speaking. Sebastian dzieli się kilkunastoletnim doświadczeniem i stosowanymi przez niego praktycznymi narzędziami, które uczestnicy mogą wykorzystać w prowadzeniu różnego rodzaju prezentacji. Uczestnicy przygotowują i opracowują swój własny program wystąpienia, poznają krytyczne elementy dynamiki scenicznej, modele komunikacji do różnych grup odbiorców. Sebastian uczy, jak inspirować, prowokować, mobilizować do działania, poruszać i zachęcać do refleksji. Program jest dynamiczny, pełen praktycznych przykładów i narzędzi, które uczestnicy mogą wykorzystać w prowadzeniu własnych prezentacji.

Zasady współpracy & Wymagania techniczne

Dlaczego warto zaangażować Sebastiana?

Wybór odpowiedniego mówcy na konferencję, seminarium czy spotkanie firmowe jest niewątpliwie ważną decyzją. Sebastian jest od wielu lat angażowany przez najbardziej wymagających klientów i agencje eventowe do prowadzenia szytych na miarę wykładów, sesji czy warsztatów. Klienci opisują jego wykłady jako „porywające, z dużą energią”, „ogromna dawka humoru, niesamowite historie, praktyczne pomysły” czy „merytoryczne inspiracje i prowokacje”. Sebastian jest wybierany przez firmy z niemal każdej branży – treści wykładów, forma przekazu i jego umiejętność skoncentrowania się na możliwościach biznesowych oraz potencjale człowieka sprawdzą się w każdym biznesie. Poniżej 7 powodów, dla których korporacje i agencje eventowe zatrudniają Sebastiana i traktują go jako wiarygodnego i zaufanego partnera we współpracy.

#1 Jest lubiany Sebastian jest szczery, bezpośredni i autentyczny. Lubi ludzi, a ludzie to odwzajemniają. Potrafi być wymagający i prowokować swoją publiczność, jednak zawsze w sposób życzliwy i taktowny. Wierzy w to, że w dużym stopniu rozwijamy się dzięki bliskim relacjom z innymi. Zależy mu na tym, aby dodawać ludziom wiary.

#2 Emocje Na jego wykładach nikt nie będzie się nudził. Ma duży poziom energii i charyzmę. Potrafi poruszyć zarówno 15-osobową, jak i 4000 grupę uczestników. Jego wykłady są pełne niezwykłych prezentacji, bazuje na wiedzy naukowej, humorze, ciekawych przypadkach biznesowych czy osobistych historiach. Angażuje i łączy ludzi. Edutainment na najwyższym poziomie.

#3 Wiedza W ciągu ostatnich 20 lat pełnił różnego rodzaju role – menedżerskie, eksperckie i doradcze. Pracował w 13 krajach, edukował się w Polsce, UK i USA. Prowadzi badania i zajęcia na Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu psychologii zarządzania. Jest autorem 3 bestsellerowych książek biznesowych. Dzieli się w nich swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym.

#4 Aktywność życiowa Sebastian jest aktywnym członkiem wielu organizacji naukowych i biznesowych. Aktywny sportowo – wielokrotny maratończyk i półmaratończyk, triathlonista, który ukończył dwukrotnie zawody Ironman 70.3, a obecnie student–amator tajskiego boksu (Muay Thai). Autentyczność w zamiłowaniu do sportu i dyscypliny zachęca innych do wytrwałości, uporu i osiągania celów.

#5 Kontekst i dopasowanie Wykłady Sebastiana są starannie przygotowane i dopasowane do potrzeb uczestników, obecnych wyzwań i celów do realizacji. Sebastian zawsze poświęca sporo czasu na poznanie kontekstu i sytuacji Klienta. Przygotowuje wykłady oparte na specjalnej ankiecie on-line i wywiadzie, dzięki czemu jest w stanie przygotować wystąpienie, które przekraczają oczekiwania Klientów.

#6 Doświadczenie Prowadził ponad 600 wystąpień dla ponad 90 000 uczestników z ponad 80 krajów, m.in. na TEDx we Wrocławiu, konferencjach branżowych. Występował na jednej scenie z B. Tracym, prof. T. Buzanem, S.M.R. Coveyem, prof. R. Cialdinim, J. Maxwellem, J. Canfieldem i innymi. Ceniony jako wykładowca – prowadzi zajęcia na 6 kierunkach studiów na Akademii Leona Koźmińskiego.

#7 Kocha to, co robi… Sebastian uwielbia swoją pracę, poznawanie nowych ludzi, inspirowanie, dodawanie im wiary w swoje możliwości i dzielenie się wiedzą. Jego zaangażowanie, pasja i energia mobilizuje publiczność, a połączenie wielu doświadczeń życiowych, biznesowych i naukowych jest unikalną mieszanką, która tworzy niezapomniane wydarzenie i na długo zostaje w pamięci uczestników!

Ankieta on-line, do wypełnienia przed wykładem

Wypełnij ankietę