Klienci & Opinie

W ciągu ostatnich kilkunastu lat Sebastian Kotow prowadził w Polsce i za granicą wiele wykładów, projektów rozwojowych, wspierał zmiany organizacyjne oraz projekty wdrażania strategii czy rozwoju zaangażowania.

Dzisiaj wraz z zespołem z Institute of Behavioral Design prowadzi projekty rozwojowe oraz badania wiarygodności i zaufania w biznesie, które są publikowane w corocznym raporcie. Do grona jego Klientów należy ponad 200 międzynarodowych organizacji.

Opinie

Sebastian ma wybitne umiejętności i talent do przemawiania – motywuje, skutecznie inspiruje i przekazuje solidną dawkę wiedzy. Jego międzynarodowe doświadczenie biznesowe i sukcesy na koncie, są wyjątkowo ciekawym materiałem do dzielenia się z uczestnikami jego wystąpień.

Brian Tracy
Autor 70 książek, Mówca, Konsultant

Sebastian w swoich wykładach pokazuje, jak dokonywać skutecznie zmian w swoim życiu, jak mieć wysokie standardy, walczyć o ich osiąganie i utrzymanie w każdej dziedzinie życia. Jego przekaz jest praktyczny, wyjaśnia, jak podnosić sobie poprzeczkę, wyciągać wnioski z porażek i odkrywać w sobie możliwości, potencjał i zdolności, które bez wiedzy i ciężkiej pracy pozostaną niewykorzystane.

Federico Tonetti
Prezes Zarządu | LafargeHolcim

Doświadczony badacz, konsultant i wykładowca, praktyk z zapleczem akademickim, ceniony przez klientów, poszukiwany na konferencje, ustawicznie w procesie uczenia się i poszukiwania nowych tematów i perspektyw w zmieniającym się otoczeniu biznesowym i społecznym. Spójny i elegancki w relacjach zawodowych i osobistych.

Jacek Santorski
Psycholog społeczny i biznesu

Sebastian jest człowiekiem o wybitnej inteligencji. Zaangażowany, kreatywny, uważny, z ogromną pasją do rozwoju i edukacji. Jego entuzjazm i energia udzielają się wszystkim, którzy mają okazję i zaszczyt z nim pracować.

prof. Tony Buzan
Twórca MindMipingu, Autor 140 książek

Jego poczucie humoru w połączeniu z ciekawymi doświadczeniami biznesowymi i wyjątkową wiedzą w temacie jest ogromnym atutem dla odbiorców. Motywujący, inspirujący i pasjonujący. Zaraża energią.

Beata Pawłowska
CEO Oriflame

Wyjątkowy prelegent – otwarty, komunikatywny i radosny! Gorąco polecam wszystkim decydentom, którzy chcieliby zainspirować współpracowników i podnieść świadomość swoich zespołów na wyższy poziom.

prof. nadzw. dr hab. Witold T. Bielecki
Rektor, Akademia Leona Koźmińskiego

Człowiek o niesamowitej energii i umiejętności stworzenia odpowiedniego rozwiązania dla swojego partnera biznesowego! Trenersko – osoba ucząca się od najlepszych na świecie, biznesowo – bardzo doświadczony praktyk, relacyjnie – fantastyczny człowiek. Światowej klasy mówca i trener, ogarnięty autentyczną pasją obcowania z ludźmi!

Marek Rybiec
Prezes Zarządu | Skarbiec TFI

Sebastian jest niezwykłym mówcą i coachem. Pasjonat triathlonu i miłośnik maratonów, kochający pokonywanie własnych ograniczeń.

Robert Korzeniowski
Mistrz Olimpijski

Sebastian Kotow to doskonały mówca, angażujący, inspirujący. (…) Nasza współpraca była na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Serdecznie polecam jego usługi wymagającym klientom.

Liwia Kwiecień
Czlonek zarządu EFL

Angażowanie odbiorców, dobrze dobrane, liczne i interesujące przykłady oraz ćwiczenia sprawiły, że całe spotkanie to był efektywnie spędzony czas, a jednocześnie inspirujące doświadczenie. Źródło inspiracji i motywacji do dalszego działania.

Andrzej Gliński
Członek Zarządu | Bank Millenium

<

Sebastian jest doskonałym wsparciem w zarządzaniu relacjami i kontraktami pomiędzy globalnymi korporacjami. Rekomenduję współpracę z nim bez cienia wątpliwości. Jest godnym zaufania wsparciem i partnerem biznesowym.

David Allen
CEO & Founder | GTD & David Allen Inc.

Sebastian prowadził dla naszej kadry zarządzającej wykład, który na długo został w naszej pamięci. Wystąpienie było inspirujące, prowadzone z wielkim entuzjazmem – pobudzało do działania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wystąpienia i z pełną odpowiedzialnością – jako przedstawiciele największych firm sprzedażowych w Polsce – rekomendujemy współpracę z Sebastianem.

Paweł Komar
Wiceprezes Zarządu | Open Finance & Home Broker

Sebastian jest nietuzinkową postacią na rynku konsultantów i mówców. Jego kolorowości i unikalnemu stylowi dorównać może jedynie wnikliwość, wiedza i inteligencja. To prawdziwa przyjemność współpracować z nim, a także dyskutować o kulturze i sztuce.

prof. Rafał Ohme
Członek Zarządu | Neuromarketing Science & Business Association (NMSBA)

Profesjonalista, praktyk biznesu , doskonały mówca i pasjonat tego, co robi. Konkretny, motywuje i inspiruje . Niezwykle ekspresyjny, z ogromną energią przekazu. Bardzo wysoki poziom kompetencji. Odkrywa w innych potencjał i możliwości do rozwoju osobistego, dając rozwiązania, które są proste, logiczne i możliwe do zastosowania od zaraz, a przy tym skuteczne.

Anna Olewnik
Prezes Zarządu | Olewnik | Stara Wędzarnia

Angażowanie odbiorców, dobrze dobrane, liczne i interesujące przykłady oraz ćwiczenia sprawiły, że całe spotkanie to był efektywnie spędzony czas, a jednocześnie inspirujące doświadczenie. Źródło inspiracji i motywacji do dalszego działania.

Trevor Brennan
CEO | Pure Jatomi World

Znam Sebastiana od ponad 10 lat i z ogromną przyjemnością obserwuję jego rozwój zawodowy jako menadżera i coacha. Posiada bezpośrednie doświadczenie w sprzedaży oraz gruntowne wykształcenie zdobyte w Wielkiej Brytanii i USA w zakresie coachingu, zarządzania w biznesie oraz motywacji. Dzięki temu jest wyjątkowym partnerem biznesowym. Sebastian jest człowiekiem sukcesu, który zachowuje zdrowy rozsądek i skupia się na praktycznych rezultatach.

Pawel Miller
Właściciel i Zarządzający | Nordstar

Sebastian jest wysokiej klasy specjalistą. Posiada unikalną zdolność odczytywania reakcji publiczności i wchodzenia z nią w interakcje. Potrafi w mistrzowski sposób wzbudzić w innych motywację oraz zarazić ich pasją do omawianego przez siebie tematu. Sebastian znakomicie sprawdza się zarówno jako menadżer wyższego szczebla, jak i konsultant zewnętrzny w zakresie rozwoju organizacji. Gorąco polecam współpracę z nim.

Gordon Headley
HR Direcor | OCS Group Limited

Sebastian to osoba zawsze pełna energii. Jest w stanie pracować z menadżerami najwyższego szczebla i dzielić się z nimi inspirującą wiedzą, dzięki której mogą usprawnić swoje biznesowe i życiowe strategie. Współpraca z Sebastianem to czysta przyjemność.

Marcin Fidecki
Director HR | PKN Orlen S.A.

Sebastian jest wspaniałym i inspirującym mówcą! Jest zawsze przygotowany i otwarty na nowe wyzwania. Współpraca z tak doświadczoną osobą to przyjemność.

Marta Chmielewska
Prezes Zarządu | MEA Group

Sebastian jest prawdziwym ekspertem w swojej branży. Jako mówca oczarowuje ludzi nie tylko swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także pasją i entuzjazmem. Współpraca z nim to prawdziwa przyjemność.

Karol Kundzicz
Prezes Zarządu | Crusar

Znam Sebastiana prawie od 10 lat i patrzę na niezwykłą ścieżkę jego kariery. Zaczęło się od jego wielkiej determinacji i pozytywnego podejścia. Dziś jest dojrzałym mówcą, który ma krytyczne podejście do rzeczywistości. Jest świetnym konsultantem oraz inspirującym i charyzmatycznym mówcą, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Jest również polecany jako zawodowy mówca przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców.

Robert Krool

CEO | LifeSkills Foundation

Gorąco polecam Sebastiana Kotowa jako niezwykle inspirującego mówcę i trenera. Kilkakrotnie miałem okazję uczestniczyć w wydarzeniach, podczas których Sebastian był mówcą oraz trenerem. Zawsze prezentował omawiane przez siebie tematy w sposób pasjonujący. Ma bardzo dobry kontakt z publicznością, zwłaszcza podczas szkoleń. Przeprowadził dla mojego zespołu menadżerów specjalny warsztat „Zaufanie w biznesie”. Szkolenie to zostało bardzo wysoko ocenione, zarówno pod względem tematyki, jak i sposobu prowadzenia. Niezmiernie cenię jego wiedzę, styl komunikacyjny, pasję do przedmiotu i otwarcie na rozmowę.

Jacek Lowingus
General Manager Poland & Baltics | Tchibo

Sebastian jest wspaniałym i inspirującym mówcą! Potrafi sprawić, że strategie biznesowe, metody pracy behawioralnej i psychologia są angażujące, zrozumiałe i przyjemne. Serdecznie polecam go jako mówcę podczas wydarzeń międzynarodowych.

Chiara Caligara
Founder & Managing partner | Britetrend

Poznajesz Sebastiana, rozmawiasz z nim przez 15 minut, a masz wrażenie, jakbyś znał go od lat. Zaskarbia twoją sympatię swoją wiedzą, pozytywnym nastawieniem do życia i charyzmą. Posiada niesamowite umiejętności sprzedażowe. Jest w stanie sprzedać ci niemal wszystko, ale możesz mieć pewność, że właśnie to, czego potrzebujesz. W ostatnich latach dał się poznać jako dobry menadżer, który potrafi planować i wprowadzać strategie biznesowe w życie. Chciałbym w przyszłości pracować w jednym zespole z Sebastianem.

Tomasz Plata
CMO & co-founder | Autenti

Dlaczego warto zaangażować Sebastiana?

Wybór odpowiedniego mówcy na konferencję, seminarium czy spotkanie firmowe jest niewątpliwie ważną decyzją. Sebastian jest od wielu lat angażowany przez najbardziej wymagających klientów i agencje eventowe do prowadzenia szytych na miarę wykładów, sesji czy warsztatów. Klienci opisują jego wykłady jako „porywające, z dużą energią”, „ogromna dawka humoru, niesamowite historie, praktyczne pomysły” czy „merytoryczne inspiracje i prowokacje”. Sebastian jest wybierany przez firmy z niemal każdej branży – treści wykładów, forma przekazu i jego umiejętność skoncentrowania się na możliwościach biznesowych oraz potencjale człowieka sprawdzą się w każdym biznesie. Poniżej 7 powodów, dla których korporacje i agencje eventowe zatrudniają Sebastiana i traktują go jako wiarygodnego i zaufanego partnera we współpracy.

#1 Jest lubiany Sebastian jest szczery, bezpośredni i autentyczny. Lubi ludzi, a ludzie to odwzajemniają. Potrafi być wymagający i prowokować swoją publiczność, jednak zawsze w sposób życzliwy i taktowny. Wierzy w to, że w dużym stopniu rozwijamy się dzięki bliskim relacjom z innymi. Zależy mu na tym, aby dodawać ludziom wiary.

#2 Emocje Na jego wykładach nikt nie będzie się nudził. Ma duży poziom energii i charyzmę. Potrafi poruszyć zarówno 15-osobową, jak i 4000 grupę uczestników. Jego wykłady są pełne niezwykłych prezentacji, bazuje na wiedzy naukowej, humorze, ciekawych przypadkach biznesowych czy osobistych historiach. Angażuje i łączy ludzi. Edutainment na najwyższym poziomie.

#3 Wiedza W ciągu ostatnich 20 lat pełnił różnego rodzaju role – menedżerskie, eksperckie i doradcze. Pracował w 13 krajach, edukował się w Polsce, UK i USA. Prowadzi badania i zajęcia na Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu psychologii zarządzania. Jest autorem 3 bestsellerowych książek biznesowych. Dzieli się w nich swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym.

#4 Aktywność życiowa Sebastian jest aktywnym członkiem wielu organizacji naukowych i biznesowych. Aktywny sportowo – wielokrotny maratończyk i półmaratończyk, triathlonista, który ukończył dwukrotnie zawody Ironman 70.3, a obecnie student–amator tajskiego boksu (Muay Thai). Autentyczność w zamiłowaniu do sportu i dyscypliny zachęca innych do wytrwałości, uporu i osiągania celów.

#5 Kontekst i dopasowanie Wykłady Sebastiana są starannie przygotowane i dopasowane do potrzeb uczestników, obecnych wyzwań i celów do realizacji. Sebastian zawsze poświęca sporo czasu na poznanie kontekstu i sytuacji Klienta. Przygotowuje wykłady oparte na specjalnej ankiecie on-line i wywiadzie, dzięki czemu jest w stanie przygotować wystąpienie, które przekraczają oczekiwania Klientów.

#6 Doświadczenie Prowadził ponad 600 wystąpień dla ponad 90 000 uczestników z ponad 80 krajów, m.in. na TEDx we Wrocławiu, konferencjach branżowych. Występował na jednej scenie z B. Tracym, prof. T. Buzanem, S.M.R. Coveyem, prof. R. Cialdinim, J. Maxwellem, J. Canfieldem i innymi. Ceniony jako wykładowca – prowadzi zajęcia na 6 kierunkach studiów na Akademii Leona Koźmińskiego.

#7 Kocha to, co robi… Sebastian uwielbia swoją pracę, poznawanie nowych ludzi, inspirowanie, dodawanie im wiary w swoje możliwości i dzielenie się wiedzą. Jego zaangażowanie, pasja i energia mobilizuje publiczność, a połączenie wielu doświadczeń życiowych, biznesowych i naukowych jest unikalną mieszanką, która tworzy niezapomniane wydarzenie i na długo zostaje w pamięci uczestników!