Oferta

Wykłady
biznesowe

Wystąpienia
motywacyjne

Sesje
transformacyjne

Warsztaty
szkoleniowe

Moje
książki

Sesje
mentoringowe

Wystąpienia motywacyjne

Pobudzające do działania, energetyczne, na wysokim poziomie merytorycznym. Dają wiele bodźców emocjonalnych do zmiany, pokonywania własnych ograniczeń, stawiania ambitnych celów i rozwijania dyscypliny w realizacji planów. Oparte na inspirujących historiach sukcesu, badaniach psychologii emocji i motywacji, prowadzone z ogromną energią, entuzjazmem i poczuciem humoru.

Słowa są jak klucz do serc i umysłów słuchaczy. Wystąpienia Sebastiana są merytoryczne, angażują, motywują i inspirują do zmian. Pełne niespodzianek i ciekawych historii.

TOP 3

  • WIN_Sztuka wygrywania
  • GO_Maraton motywacji
  • ASK_Psychologia sprzedaży

WIN_Sztuka wygrywania

• Wykład jest opowieścią o sztuce pokonywania strachu, budowaniu nawyku odwagi i samodyscypliny, realizowaniu ambitnych celów i budowaniu nawyków skutecznego działania.
• Inspiruje do pracy nad sobą i prowokuje do zmiany negatywnych, samoograniczających przekonań.
• Praktyczne rozwiązania, naukowe podstawy, humor, motywacja i inspiracja.
• Liczne historie i doświadczenia, filmy i studia przypadków.
• Uczestnictwo w tym wykładzie doda wszystkim siły, energii, odwagi do działania i motywacji do osiągania ponadprzeciętnych rezultatów.

Zasady współpracy & Wymagania techniczne

GO_Maraton motywacji

• Wykład motywuje do myślenia, działania, wytrwałości i osiągania celów.
• Bogaty w emocjonalne historie, przykłady z biznesu, sportu i codziennego życia, pokazuje, jak zwykli ludzie osiągają to, co z założenia jest nieosiągalne.
• Konfrontacja nauki z pseudonauką i niedziałającymi teoriami.
• Humor, inspiracja, prowokowanie do zmiany myślenia i próbowania nowych dróg.
• Pokazanie zasobów i potencjału człowieka – na co nas stać w rzeczywistości i jak niewiele z tego wykorzystujemy.
• Uczestnictwo w tym wykładzie dodaje wiary w siebie, podnosi poczucie własnej wartości, wzmacnia i stymuluje do działania.

Zasady współpracy & Wymagania techniczne

ASK_Psychologia sprzedaży

• Dużo praktycznej wiedzy i inspiracji dla tych, którzy sprzedają i zarządzają sprzedażą – nieoczywistej i często niepopularnej.
• O tym, na jakich fundamentach emocjonalnych opierają się sukcesy najlepszych sprzedawców i co praktycznego możemy implementować u siebie.
• O algorytmach i procesie, zmianach sekwencji i trendach, eliminacji technik, ekonomii wdzięczności i etyce charakteru.
• Uczestnictwo w tym wykładzie to inspiracja do zmiany, ugruntowanie sensu pracy w sprzedaży i wiary we własne możliwości, bodziec do zwiększenia wysiłku, osiągania ponadprzeciętnych rezultatów i przekraczania oczekiwań Klientów.

Zasady współpracy & Wymagania techniczne

Dlaczego warto zaangażować Sebastiana?

Wybór odpowiedniego mówcy na konferencję, seminarium czy spotkanie firmowe jest niewątpliwie ważną decyzją. Sebastian jest od wielu lat angażowany przez najbardziej wymagających klientów i agencje eventowe do prowadzenia szytych na miarę wykładów, sesji czy warsztatów. Klienci opisują jego wykłady jako „porywające, z dużą energią”, „ogromna dawka humoru, niesamowite historie, praktyczne pomysły” czy „merytoryczne inspiracje i prowokacje”. Sebastian jest wybierany przez firmy z niemal każdej branży – treści wykładów, forma przekazu i jego umiejętność skoncentrowania się na możliwościach biznesowych oraz potencjale człowieka sprawdzą się w każdym biznesie. Poniżej 7 powodów, dla których korporacje i agencje eventowe zatrudniają Sebastiana i traktują go jako wiarygodnego i zaufanego partnera we współpracy.

#1 Jest lubiany Sebastian jest szczery, bezpośredni i autentyczny. Lubi ludzi, a ludzie to odwzajemniają. Potrafi być wymagający i prowokować swoją publiczność, jednak zawsze w sposób życzliwy i taktowny. Wierzy w to, że w dużym stopniu rozwijamy się dzięki bliskim relacjom z innymi. Zależy mu na tym, aby dodawać ludziom wiary.

#2 Emocje Na jego wykładach nikt nie będzie się nudził. Ma duży poziom energii i charyzmę. Potrafi poruszyć zarówno 15-osobową, jak i 4000 grupę uczestników. Jego wykłady są pełne niezwykłych prezentacji, bazuje na wiedzy naukowej, humorze, ciekawych przypadkach biznesowych czy osobistych historiach. Angażuje i łączy ludzi. Edutainment na najwyższym poziomie.

#3 Wiedza W ciągu ostatnich 20 lat pełnił różnego rodzaju role – menedżerskie, eksperckie i doradcze. Pracował w 13 krajach, edukował się w Polsce, UK i USA. Prowadzi badania i zajęcia na Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu psychologii zarządzania. Jest autorem 3 bestsellerowych książek biznesowych. Dzieli się w nich swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym.

#4 Aktywność życiowa Sebastian jest aktywnym członkiem wielu organizacji naukowych i biznesowych. Aktywny sportowo – wielokrotny maratończyk i półmaratończyk, triathlonista, który ukończył dwukrotnie zawody Ironman 70.3, a obecnie student–amator tajskiego boksu (Muay Thai). Autentyczność w zamiłowaniu do sportu i dyscypliny zachęca innych do wytrwałości, uporu i osiągania celów.

#5 Kontekst i dopasowanie Wykłady Sebastiana są starannie przygotowane i dopasowane do potrzeb uczestników, obecnych wyzwań i celów do realizacji. Sebastian zawsze poświęca sporo czasu na poznanie kontekstu i sytuacji Klienta. Przygotowuje wykłady oparte na specjalnej ankiecie on-line i wywiadzie, dzięki czemu jest w stanie przygotować wystąpienie, które przekraczają oczekiwania Klientów.

#6 Doświadczenie Prowadził ponad 600 wystąpień dla ponad 90 000 uczestników z ponad 80 krajów, m.in. na TEDx we Wrocławiu, konferencjach branżowych. Występował na jednej scenie z B. Tracym, prof. T. Buzanem, S.M.R. Coveyem, prof. R. Cialdinim, J. Maxwellem, J. Canfieldem i innymi. Ceniony jako wykładowca – prowadzi zajęcia na 6 kierunkach studiów na Akademii Leona Koźmińskiego.

#7 Kocha to, co robi… Sebastian uwielbia swoją pracę, poznawanie nowych ludzi, inspirowanie, dodawanie im wiary w swoje możliwości i dzielenie się wiedzą. Jego zaangażowanie, pasja i energia mobilizuje publiczność, a połączenie wielu doświadczeń życiowych, biznesowych i naukowych jest unikalną mieszanką, która tworzy niezapomniane wydarzenie i na długo zostaje w pamięci uczestników!

Ankieta on-line, do wypełnienia przed wykładem

Wypełnij ankietę