Oferta

Wykłady
biznesowe

Wystąpienia
motywacyjne

Sesje
transformacyjne

Warsztaty
szkoleniowe

Moje
książki

Sesje
mentoringowe

Wykłady biznesowe

Inspirujące, pełne ciekawej wiedzy i przykładów z różnych dziedzin, oparte na własnych doświadczeniach i biznesowych studiach przypadku, nawiązujące do najnowszych trendów oraz badań z zakresu psychologii biznesu, marketingu czy zarządzania. Prowadzone na konferencjach otwartych, seminariach czy kongresach wewnętrznych dla firm.

Doświadczenia Sebastiana, wiedza, badania, praktyczne zasady i najnowsze zdobycze nauki, które wykorzystasz w swojej organizacji. Poznaj zasady skutecznego prowadzenia biznesu.

TOP 5

  • TRUST_Matematyka Zaufania
  • ENGAGE_Psychologia Przywództwa
  • MOVE_Algorytmy Zmiany
  • KAJDNESS_O Potędze Życzliwości w Biznesie
  • CRISIS MANAGEMENT_Jak zarządzać niepokojem w czasie nagłych zmian

TRUST_Matematyka Zaufania

• Zaufanie to być albo nie być w biznesie. Jest jednak nierozumiane i niedoceniane.
• Kiedy poznajemy jego zasady i siłę ekonomiczną, to możemy je świadomie budować, rozwijać, ale i odbudowywać, kiedy wymaga tego sytuacja.
• Sebastian Kotow podaje ciekawe statystyki i badania zaufania w biznesie, które prowadzi w Polsce i Europie.
• Wzbogaca całość humorystycznymi przykładami, filmami i doświadczeniami z pracy w obszarze zarządzania zaufaniem.
• Wykład inspiruje do pracy nad wiarygodnością osobistą, pracą zespołową i wzmacnianiem kompetencji przywódczych.

Zasady współpracy & Wymagania techniczne

ENGAGE_Psychologia Przywództwa

• Jak połączyć przyszłość z teraźniejszością?
• Nauka i najnowsze badania pokazują, jak silny wpływ na nasze funkcjonowanie mają emocje i hormony – warto wiedzieć o nich więcej, aby nie być ofiarą ignorancji.
• Jak i czym Liderzy mogą angażować?, jak nie ulegać pułapce „motywowania”?
• Co działa, a co nie działa na świecie – przegląd najnowszych badań, koncepcji i przypadków biznesowych.
• O tym, jak odnaleźć swoją drogę między presją wyniku, regulowaniem dysfunkcji zespołu i chęcią prowadzenia dobrego życia.
• O nowych paradygmatach w przywództwie – roli psychologii, neuronauki i algorytmach zaufania.

Zasady współpracy & Wymagania techniczne

MOVE_Algorytmy Zmiany

• Zmiany w biznesie są sensem rozwoju, jednak wywołują niepewność, obawy i opór.
• Kiedy dowiemy się, jak świadomie zarządzać emocjami, relacjami i angażować innych, zmiany mogą być ambitną przygodą i przyczyniać się do sukcesu organizacji.
• Krótkie doświadczenia i eksperymenty w trakcie wykładu ośmielają i dają nową perspektywę.
• Nieoczywiste i przełomowe badania i teorie zaczerpnięte z psychologii i teorii społecznego uczenia się, wyposażają w narzędzia myślenia i dają impuls do działania.
• Inspiracja i prowokacja jako forma do konfrontowania pułapek komfortu i motywowania do podnoszenia standardów.

Zasady współpracy & Wymagania techniczne

KAJDNESS_O Potędze Życzliwości W Biznesie

• Życzliwość wzbudza zaufanie, zaangażowanie i dodaje energii do pracy.
• Często jest rozumiana jako słabość, kiedy w rzeczywistości wymaga dużej świadomości i wysiłku we wdrażaniu.
• Życzliwość mobilizuje, wpływa pozytywnie na emocje, inicjuje wzajemny szacunek i współpracę.
• Kiedy poznajemy zasady i siłę ekonomiczną życzliwości to możemy ją świadomie budować i rozwijać w organizacji.
• Sebastian podaje ciekawe statystyki i badania nad życzliwością prowadzone na świecie.

Zasady współpracy & Wymagania techniczne

CRISIS MANAGEMENT_Jak zarządzać niepokojem w czasie nagłych zmian

• Jesteśmy na zakręcie. Odczuwamy niepokój i stres. Ostatnie wydarzenia powodują frustrację i obawy o przyszłość. Biznes wymaga przeorganizowania priorytetów i sposobu działania. Samopoczucie i nastawienie pracowników jest kluczowym elementem wpływającym na przewidywalności i stabilność działania.
• W takim momencie, bardziej niż kiedy kiedykolwiek trzeba zadbać o emocje i podejście pracowników. Wiedza na temat radzenia sobie w tak trudnych sytuacjach jest bezcenna. Wykład jest odpowiedzią na tę potrzebę.

Zasady współpracy & Wymagania techniczne

Dlaczego warto zaangażować Sebastiana?

Wybór odpowiedniego mówcy na konferencję, seminarium czy spotkanie firmowe jest niewątpliwie ważną decyzją. Sebastian jest od wielu lat angażowany przez najbardziej wymagających klientów i agencje eventowe do prowadzenia szytych na miarę wykładów, sesji czy warsztatów. Klienci opisują jego wykłady jako „porywające, z dużą energią”, „ogromna dawka humoru, niesamowite historie, praktyczne pomysły” czy „merytoryczne inspiracje i prowokacje”. Sebastian jest wybierany przez firmy z niemal każdej branży – treści wykładów, forma przekazu i jego umiejętność skoncentrowania się na możliwościach biznesowych oraz potencjale człowieka sprawdzą się w każdym biznesie. Poniżej 7 powodów, dla których korporacje i agencje eventowe zatrudniają Sebastiana i traktują go jako wiarygodnego i zaufanego partnera we współpracy.

#1 Jest lubiany Sebastian jest szczery, bezpośredni i autentyczny. Lubi ludzi, a ludzie to odwzajemniają. Potrafi być wymagający i prowokować swoją publiczność, jednak zawsze w sposób życzliwy i taktowny. Wierzy w to, że w dużym stopniu rozwijamy się dzięki bliskim relacjom z innymi. Zależy mu na tym, aby dodawać ludziom wiary.

#2 Emocje Na jego wykładach nikt nie będzie się nudził. Ma duży poziom energii i charyzmę. Potrafi poruszyć zarówno 15-osobową, jak i 4000 grupę uczestników. Jego wykłady są pełne niezwykłych prezentacji, bazuje na wiedzy naukowej, humorze, ciekawych przypadkach biznesowych czy osobistych historiach. Angażuje i łączy ludzi. Edutainment na najwyższym poziomie.

#3 Wiedza W ciągu ostatnich 20 lat pełnił różnego rodzaju role – menedżerskie, eksperckie i doradcze. Pracował w 13 krajach, edukował się w Polsce, UK i USA. Prowadzi badania i zajęcia na Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu psychologii zarządzania. Jest autorem 3 bestsellerowych książek biznesowych. Dzieli się w nich swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym.

#4 Aktywność życiowa Sebastian jest aktywnym członkiem wielu organizacji naukowych i biznesowych. Aktywny sportowo – wielokrotny maratończyk i półmaratończyk, triathlonista, który ukończył dwukrotnie zawody Ironman 70.3, a obecnie student–amator tajskiego boksu (Muay Thai). Autentyczność w zamiłowaniu do sportu i dyscypliny zachęca innych do wytrwałości, uporu i osiągania celów.

#5 Kontekst i dopasowanie Wykłady Sebastiana są starannie przygotowane i dopasowane do potrzeb uczestników, obecnych wyzwań i celów do realizacji. Sebastian zawsze poświęca sporo czasu na poznanie kontekstu i sytuacji Klienta. Przygotowuje wykłady oparte na specjalnej ankiecie on-line i wywiadzie, dzięki czemu jest w stanie przygotować wystąpienie, które przekraczają oczekiwania Klientów.

#6 Doświadczenie Prowadził ponad 600 wystąpień dla ponad 90 000 uczestników z ponad 80 krajów, m.in. na TEDx we Wrocławiu, konferencjach branżowych. Występował na jednej scenie z B. Tracym, prof. T. Buzanem, S.M.R. Coveyem, prof. R. Cialdinim, J. Maxwellem, J. Canfieldem i innymi. Ceniony jako wykładowca – prowadzi zajęcia na 6 kierunkach studiów na Akademii Leona Koźmińskiego.

#7 Kocha to, co robi… Sebastian uwielbia swoją pracę, poznawanie nowych ludzi, inspirowanie, dodawanie im wiary w swoje możliwości i dzielenie się wiedzą. Jego zaangażowanie, pasja i energia mobilizuje publiczność, a połączenie wielu doświadczeń życiowych, biznesowych i naukowych jest unikalną mieszanką, która tworzy niezapomniane wydarzenie i na długo zostaje w pamięci uczestników!

Ankieta on-line, do wypełnienia przed wykładem

Wypełnij ankietę