Bio

  • Autor, badacz, praktyk biznesu, inspirujący mówca oraz wykładowca psychologii zarządzania na studiach MBA, w programie Koźmiński Advanced Management Program i podyplomowych studiach Psychologia Biznesu dla Menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego. Ponad 15 lat spędził w światowych korporacjach, pracując w 13 krajach Europy oraz w USA w bankowości, ubezpieczeniach oraz doradztwie.
  • CEO w Institute of Behavioral Design – organizacji zajmującej się badaniami oraz implementacją wiedzy i narzędzi psychologii pozytywnej, ekonomicznej i neurokognitywistyki w procesach zmian organizacji oraz rozwoju kompetencji menedżerskich.
  • Jest członkiem Brain & Behavior Society oraz Institute of Leadership & Management w Londynie, International Association for Research in Economic Psychology oraz Association for Consumer Research. Zasiada w radzie ekspertów ośrodka dialogu i analiz ThinkThank, jest również członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.
  • Po powrocie do Polski w 2006 r. był prezesem oraz udziałowcem w Brian Tracy International, a w latach 2013-2014 był członkiem zarządu Door Group S.A. oraz pełnił rolę CEO FranklinCovey w Polsce.

  • W jego wykładach w ciągu ostatnich 10 lat wzięło udział ponad 90 tys. uczestników z 80 krajów świata. Przemawiał do grup liczących od 500 do ponad 4000 osób. Oprócz Polski, prowadzi wykłady m.in. w Hiszpanii, Belgii, Ukrainie, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz Austrii. Jest regularnie zapraszany na gościnne wystąpienia i wykłady graduacyjne w najlepszych uczelniach biznesowych.
  • Współpracuje regularnie z prof. Tonym Buzanem, prof. Rafałem Ohme oraz prof. Piotrem Zielonką w zakresie badań psychologicznych, badań biometrycznych i tworzenia programów edukacyjnych dla najwyższej kadry menedżerskiej. Prowadzi projekty związane z zarządzaniem i rozwijaniem zaufania w organizacjach, procesy zarządzania zaangażowaniem, przekonaniami i zmianą w oparciu o najnowsze badania i narzędzia psychologii i neuronauki.
  • Autor bestselleru „Matematyka Zaufania” – jak dzięki zaufaniu budować przewagę konkurencyjną i odnosić sukcesy w biznesie” (IoBD, 2018), współautor serii książek napisanych wraz z Brianem Tracym – „Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę!” (Onepress, 2015), „Ty postaw na zmianę, my pokażemy Ci, jak jej dokonać” (Onepress, 2016).

  • Stworzył serię bezpłatnych programów on-line z zakresu rozwoju osobistego – #30dnisamodyscpliny oraz #10daysofcourage (10 dni odwagi), w których inspiruje, edukuje i sam na sobie testuje różnego rodzaju metody, które poleca odbiorcom.

  • Aktywny sportowo – biegacz, triathlonista i amator Muay Thai. Wielokrotnie brał udział w zawodach Challenge i Ironman w Polsce i za granicą. Przebiegł ponad 80 półmaratonów, kilka maratonów i dziesiątki krótszych biegów.